SAP

Ride the Change


Zacznij wykorzystywać teorię w praktyce

Quick Assessment

 

Oceń swoją gotowość do zmiany i otrzymaj spersonalizowaną rekomendację.


Nowe podejście do zmian​ — najważniejsi są ludzie

 

 
Każda zmiana niesie za sobą różne możliwości. Powodzenie transformacji zależy od zaangażowania i przeszkolenia wszystkich pracowników.
Korzyści dla pracowników:
– Zaangażowani pracownicy są od początku zmotywowani i pozytywnie wspierają zmianę (change maker).
– Przeszkoleni pracownicy potrafią korzystać ze swojej wiedzy w sposób bardziej ukierunkowany, co przyspiesza osiąganie lepszych wyników.
 
Tak jak podczas surfowania można szybciej zastosować wyuczone umiejętności, wcześniej łapać fale i dłużej się nimi cieszyć — pozytywna jazda na fali — RIDE THE CHANGE! 
Dalsze informacje
Change Management

 

Oceń swoją gotowość do zmian i otrzymaj spersonalizowaną rekomendację. Wspomagana narzędziami ankieta prowadzi użytkownika przez najważniejsze aspekty transformacji biznesowej. Po zakończeniu badania można omówić wyniki z konsultantem SAP.

Change Management w projektach SAP

Nieznane systemy, nowe procesy, całkowicie inne metody pracy: wdrażanie systemu SAP może budzić niepokój wśród użytkowników. Dlatego tak istotne dla sukcesu każdego projektu IT jest zarządzanie zmianami.

 

 

Change Management and Cloud Mindset

Przejście na opartą na chmurze, cyfrową platformę SAP to nie tylko innowacyjna funkcjonalność. Czym dokładnie jest ten "cloud mindset" i jak wpływa na uczenie się i zarządzanie zmianą?

 

 

Education Newscast

 

W Education NewsCast omawiamy nowości, trendy i podstawy tematów związanych z uczeniem się i edukacją w firmach. Rozmawiamy z ekspertami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat uczenia się i rozwoju w swoich firmach, uczelniach czy instytucjach publicznych.

 

Deep Transformation Insights

Analiza gruntownej transformacji

Całościowe, oparte na danych podejście, które umożliwia menedżerowi zmian uzyskanie obiektywnego przeglądu gotowości użytkowników programu do zmian (Business User/Key Party itd.)

 

 

Change Maker Webcast Series

W serii webcastów Change Maker autorstwa SAP Training and Adoption dowiesz się, dlaczego szkolenie i wzmocnienie pozycji pracowników jest kluczowe w każdej transformacji biznesowej. Ponadto, jak Twoi pracownicy mogą stać się profesjonalistami w pracy z SAP S/4HANA, a konsultanci powinni wiedzieć już teraz.

video popup close button
Contact Form
Close Hospitality Popup