O konferencji
Światowe trendy w przemyśle meblarskim i drzewno-papierniczym
26 września 2017, Warszawa
W ciągu ostatnich kilku lat rozwiązania organizacyjne i technologie stosowane powszechnie w przemyśle meblarskim i pokrewnych zmieniły się istotnie – SAP w tym czasie również zaoferował wiele nowych rozwiązań uwzględniających ten ogólnoświatowy postęp biznesowy i technologiczny. Przedstawimy rozwiązania wspierające zarządzanie procesowe we wszystkich istotnych obszarach biznesowych Państwa przedsiębiorstw, takich jak zaawansowana organizacja i planowanie produkcji, nowoczesna obsługa klientów poprzez różne kanały komunikacji oraz efektywne zarządzanie pracownikami i ich rozwojem w celu zmniejszenia rotacji. Dedykowane dla  branży funkcjonalności pozwalają na skuteczniejszą kontrolę i zwiększenie zysków / optymalizację działań i skuteczności dotarcia do klienta oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pracy.
Oferta SAP Polska dotycząca rozwiązań usprawniających działanie przedsiębiorstw przemysłu meblarskiego oraz stolarki budowlanej jest bardzo szeroka. Dlatego też postanowiliśmy, że zaprezentujemy w czasie tego dedykowanego seminarium szczególnie te rozwiązania, które mają bezpośrednie zastosowanie w Państwa branży.
Serdecznie zapraszamy wraz ze współorganizatorem konferencji: firmą Ipopema i partnerem wspierającym: firmą e-point!
Agenda konferencji
   
10:00 - 10:30 Powitanie
10:30 - 11:00 Kluczowe wyzwania przedsiębiorstw wytwórczych przemysłu meblarskiego i drzewno-papierniczego
11:00 - 12:30 Zarządzanie zwiększeniem wydajności produkcji - sprawna organizacja, planowanie oraz harmonogramowanie
- zarządzanie produkcją wielozakładową i logistyką na poziomie strategicznym,
- zaawansowane planowanie i harmonogramowanie.
12:30 - 13:00 Zarządzanie wieloma procesami wytwórczymi z perspektywy finansowej i operacyjnej
13:00 - 13:45 Lunch
13:45 - 14:45 Innowacyjne podejście do obsługi klienta z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów kontaktu
- zwiększenie efektywności dotarcia do klientów,
- poprawa jakości obsługi w procesie sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej.
 
14:45 - 15:45 Nowoczesna obsługa pracowników i ich potrzeb metodą na zmniejszenie rotacji
15:45 - 16:00 Podsumowanie i dyskusja
Współorganizator konferencji
Logo Ipopema Business Consulting

IPOPEMA Business Consulting działa na rynku usług doradztwa biznesowego oraz IT. W zakresie wdrożeń produktów SAP, oferta IPOPEMA jest kompleksowa - obejmuje analizę przedwdrożeniową, dostawę licencji, usługi wdrożeniowe, szkoleniowe, usługi serwisu i wsparcia użytkowników oraz rozwój oprogramowania. Od momentu powstania, spółka zrealizowała z sukcesem ponad 100 projektów dla wiodących firm i liderów w swoich branżach w Polsce i za granicą, zapewniając sobie znaczące miejsce na rynku doradczym.

Partner wspierający
Logo E-point SA

Od 1996 roku e-point SA tworzy pełnowymiarowe systemy internetowe, opierając swoje działania na 3 filarach: Design, Technology oraz Execution. e-point działa w trzech nurtach e-commerce, sektor finansowy i direct selling. Firma kładzie szczególny nacisk na budowanie długich, pogłębionych relacji z klientami: z ING Bankiem Śląskim współpracują od 18 lat, z Amway - od 12, z Raiffeisen - od 7. e-point nie tylko oferuje autorskie rozwiązania, ale jest też srebrnym partnerem SAP w zakresie produktów SAP Hybris Commerce oraz SAP Hybris Marketing.

Miejsce konferencji
Biuro SAP Polska
IX piętro
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa