Konferencja SAP Analytics Cloud – jak analiza danych w czasie rzeczywistym usprawnia działanie firmy
SAP Analytics Cloud – jak analiza danych w czasie rzeczywistym usprawnia działanie firmy
19 marca 2019, Warszawa
W imieniu SAP Polska oraz wieloletniego partnera SAP - firmy Westernacher – serdecznie zapraszamy na konferencję: "SAP Analytics Cloud – jak analiza danych w czasie rzeczywistym usprawnia działanie firmy", która odbędzie się 19 marca 2019, w godzinach 11.00 - 16.00 w Centrum Konferencyjnym SAP Polska, przy ul. Wołoskiej 5 (IX piętro) w Warszawie.
 
Podczas spotkania na konkretnych przykładach pokażemy, jak analiza danych pochodzących z różnych źródeł, może wspomagać procesy decyzyjne.  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Business Intelligence – w szczególności dyrektorów i kierowników odpowiadających za produkcję, logistykę, finanse i controlling.

Udział w konferencji jest bezpłatny
.
Agenda spotkania
   
10:30 - 11:00 Rejestracja, networking
11:00 - 11:10 Powitanie                                                    
Dorota Zaremba, SAP Polska
Karol Doerffer, Westernacher
11:10 - 12:00 SAP Analytics Cloud – wprowadzenie
Mateusz Ochmann, SAP Polska

Wprowadzenie obejmie filozofię przyświecającą rozwijaniu produktu SAP Analytics Cloud (chmury analitycznej SAP), oraz jej połączenie ze strategią SAP. Zostaną omówione kluczowe możliwości narzędzia (raportowanie, planowanie, uczenie maszynowe – predykcja), jak i możliwości integracji z różnymi źródłami danych. Przedstawiona zostanie predefiniowana zawartość ułatwiająca proces wdrożenia i przyswojenia najlepszych praktyk przez organizację. Zarysowane zostaną korzyści związane z wykorzystaniem narzędzia w modelu SaaS – Software as a Service, zaadresowana zostanie kwestia bezpieczeństwa.
12:00 - 13:00 Lunch
13:00 - 13:45 Zarządzanie rentownością projektów przy wsparciu SAP Analytics Cloud
Robert Głuszak, BALAJCZA Specialized Translations

Firma tłumaczeń Balajcza zaprezentuje rozwiązanie na platformie SAP Analytics Cloud wspierające procesy controllingowe, a przede wszystkim umożliwiające zarządzanie rentownością kilku tysięcy projektów operacyjnych prowadzonych równolegle na różnych rynkach i wielu krajach.
13:45 - 14:30
Zapewnienie wydajności łańcucha dostaw
Paula Stańczyk, Westernacher

Zakłócenia i opóźnienia w łańcuchu dostaw mogą szybko doprowadzić do poważnych problemów w firmie. Stworzone przez Westernacher narzędzie dla SAP Analytics Cloud zapewni Tobie kontrolę nad łańcuchem dostaw, zidentyfikuje sytuacje krytyczne zanim się pojawią i zainicjuje środki zaradcze. Przedstawimy kluczowe wskaźniki do sterowania łańcuchem dostaw.
14:30 - 15:00 Przerwa kawowa
15:00 - 15:45 Pełen wgląd w magazyn – interaktywny pulpit
Konrad Szwoch, Westernacher

Interaktywny pulpit służy do zarządzania magazynami umożliwiając pełny wgląd do wszystkich obszarów operacji magazynowych. Przedstawimy szablon opracowany przez Westernacher dla SAP Analytics Cloud, zawierający kluczowe wskaźniki do zarządzania operacyjnego oraz strategicznego magazynami.
15:45 - 16:15

Jak zacząć usprawnianie działania firmy dzięki gotowym pakietom SAP Analytics Cloud
SAP & Westernacher

16:15 Zakończenie
Współorganizator
Logo Westernacher
Westernacher

Założona w 1969 roku, w Polsce jako LST od 1993 roku, ma w swoim zespole ponad 500 doświadczonych konsultantów SAP na całym świecie. W ścisłej współpracy z klientami dostarczamy globalne usługi doradcze w zakresie zarządzania i wdrożenia wypracowanych strategii na platformie SAP. Nasi klienci odnoszą korzyści wynikające z długotrwałej współpracy i naszej ekspertyzy w wielu obszarach i branżach. Z ponad 35 letnim doświadczeniem na rynku jesteśmy liderami w zakresie rozwiązań logistycznych. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na pokrycie wszystkich obszarów wdrożeń związanych z zarządzania łańcuchem dostaw w SAP.

Miejsce konferencji
Centrum Konferencyjne SAP
IX piętro, Budynek Taurus
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa