Konferencja SAP Business One Roadshow 2019 w Rzeszowie. 14 maja 2019
SAP Business One Roadshow
14 maja 2019, Rzeszów
Do konferencji pozostało:

Dziś w dobie cyfryzacji, innowacyjności i transformacji biznesowej niezwykle istotne jest korzystanie z nowoczesnych technologii co w znacznym stopniu przekłada się na sukces firm i podnosi ich prestiż na rynku.

Zapraszamy Państwa na majowe SAP Business One Roadshow w Rzeszowie, podczas którego  zaprezentujemy rozwiązanie SAP Business One - najlepsze rozwiązanie dla najlepszych. System kompletny, elastyczny, nowoczesny i sprawdzony.

W czasie spotkania zaprezentujemy w jaki sposób efektywnie zarządzać firmą, tak aby praca zespołowa była łatwa, prosta i przyjemna. Każde wdrożenie systemu często budzi obawy, a klienci zastanawiają się czy decydować się na nowe rozwiązanie. My mówimy tak, i zapraszamy na Roadshow w Rzeszowie. Odpowiemy na Wasze pytania, pokażemy jak przygotować się i implementować rozwiązanie SAP Business One w różnych obszarach działania. 

Jeśli chcą Państwo zwiększyć konkurencyjność swoich firm proponujemy podjąć odpowiednie kroki. Inspiracją będą nowinki technologiczne i rozwiązania, które firma Petrosoft.pl - lider wśród firm technologicznych w Polsce południowo - wschodniej zaprezentuje podczas ROADSHOW. Nasi prelegenci przedstawią i omówią poniższe tematy i obszary:

  • Zalety SAP HANA i odpowiedni dobór infrastruktury serwerowej
  • Systemy ERP dostępne w Polsce – wady i zalety
  • Rynek rozwiązań mobilnych dla systemów ERP
  • W jaki sposób rozpocząć transformację cyfrową ze starych rozwiązań do nowoczesnych środowisk wraz z migracją danych? Przykład konkretnego wdrożenia (Case Study) wraz z dyskusją.  
  • Jak zorganizować poprawną komunikację, procesy pracy zespołowej, przebiegi spraw, automatyzację procesów wraz z integracjami ze specjalistycznymi rozwiązaniami, aplikacjami mobilnymi i najnowocześniejszymi narzędziami IT.


Zaprezentujemy jak sprawnie przeprowadzić analizę działania firmy, przebudować infrastrukturę i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Proponujemy również krótkie analizy procesów w kontekście platformy SAP Business One.

Wskażemy najlepsze propozycje, które zostały przez nas wdrożone i powiemy w jaki sposób wpłynęły na poprawę działalności firm. Zaprezentujemy w jaki sposób wprowadzenie takiego systemu podnosi poziom zarządzania firmy przy niewielkich nakładach finansowych. Poznacie ludzi i firmy którym już udało się odnieść sukces.
Nastawiamy się na:

  • konstruktywne dyskusje
  • wymianę doświadczeń i wiedzy
  • analizę i rozmowy z naszymi wdrożeniowcami, doradcami
  • spotkanie z osobami, które korzystają z SAP Business One.

Już dziś serdecznie zapraszamy do Rzeszowa na nasz Roadshow. Damy Państwu bezpłatnie wiedzę, która pomoże Wam podjąć najlepsze decyzje, które zaprocentują szybciej niż może się wydawać.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Agenda Konferencji
  Nowoczesne rozwiązania dla firm z wykorzystaniem platformy SAP Business One
9:15 – 10:00 Rejestracja, kawa
10:00 – 10:10 Przywitanie Gości, przedstawienie agendy spotkania.
10:10 – 10:45 Transformacja biznesu.
SAP
10:45 – 11:15 SAP Business One / SAP HANA – z Lenovo łatwo, szybko i bezpiecznie.
Lenovo
11:15 – 11:30 Przerwa kawowa, networking, stoisko Petrosoft/SAP
11:30 – 12:15 SAP Business One jako elastyczna platforma do rozwoju biznesu. Kluczowe wyróżniki na tle obecnych systemów ERP.
Petrosoft
12:15 – 12:45 Rozwiązania mobilne w SAP Business One dla kluczowych procesów w firmie i wymagania jakie dziś stawia rynek rozwiązań IT.
Petrosoft
12:45 - 13:00 Przerwa kawowa, networking, stoisko Petrosoft/SAP
13:00 - 13:30 Case Study – jak sprawnie przeprowadzić migrację i konsolidację starych rozwiązań do jednego środowiska SAP Business One na przykładzie wdrożenia w firmie handlowej z branży podręczników, materiałów i multimediów do nauki języków obcych
Petrosoft
13:30 – 14:30 Lunch
14:30 – 15:15 Jak szybko i skutecznie poprawić komunikację w firmie dzięki platformie SAP Business One? Praca zespołowa, przebiegi spraw, automatyzacja procesów, integracje ze specjalistycznymi rozwiązaniami i aplikacje mobilne na przykładzie najnowocześniejszych narzędzi IT.
Petrosoft
15:15 – 15:30 Podsumowanie, konkurs i nagrody
15:30 – 17:30 Koktajl, networking, drinki, przekąski.
Show case
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego inspirującego show case’u skupionego wokół najnowszych trendów gospodarki cyfrowej i innowacyjnego portfolio rozwiązań SAP: "Rekomendator whisky".

Rekomendator whisky
Digital Boardroom

W ramach stanowiska „Rekomendator whisky” zaprezentujemy Państwu przykładową implementację rekomendatora produktowego dla rynku Whisky Single Malt opartego o technologię SAP HANA, SAP Predicitve Analytics i SAP Graph Engine zintegrowane w ramach jednego rozwiązania SAP Digital Boardroom. Przy okazji wspólnie i korzystając głównie ze zmysłu powonienia postaramy się zrozumieć czy rację miał Shaw w swojej apoteozie „whisky is a liquid sunshine” i dlaczego w czasach amerykańskiej prohibicji niektóre whisky dopuszczono do legalnego obrotu.

Zaintrygowanych zarówno analityką jak i światem whisky zapraszam do stoiska. Slainte!

Partnerzy Konferencji
Partner Technologiczny
Logo Lenovo
Lenovo

Lenovo to warta 43 mld USD firma znajdująca się na liście Fortune 500 dostarczająca innowacyjne technologie zarówno dla konsumentów jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw klasy Enterprise. Innowacje zaszyte są głęboko w DNA Lenovo. Oznacza to ciągłe doskonalenie i optymalizowanie biznesu. Dotyczy to nie tylko naszych produktów i technologii, lecz także obecne jest we wszystkich działaniach – od strategii i jej realizacji, po nasz model biznesowy. W Lenovo zbudowaliśmy metodologię tzw. “trójkąt innowacji”, który bazuje na talentach specjalistów zlokalizowanych w trzech dużych centrach badawczych zlokalizowanych w Chinach, Japonii oraz USA.

Partner Merytoryczny
Logo Petrosoft
Petrosoft

Jesteśmy pasjonatami nowoczesnych systemów wspomagających i optymalizujących pracę w przedsiębiorstwach. Działamy na rynku IT od 2000 roku, jednak doświadczenie branżowe zdobywaliśmy już w latach dziewięćdziesiątych z powodzeniem implementując rozwiązania ułatwiające codzienną pracę w wielu firmach. Zauważając zalety, elastyczność i możliwości rozwoju platformy SAP Business One od 2016 roku jesteśmy partnerem SAP. Jako lider wdrożeń SAP Business One w regionie Polski południowo-wschodniej mamy na swoim koncie wiele sukcesów i pozytywnie zakończonych wdrożeń. W trakcie spotkania chcielibyśmy zaprezentować Państwu platformę SAP Business One na tle innych systemów ERP, rozwiązania mobilne dla SAP, a także korzyści i zalety właśnie tego rozwiązania.

Miejsce konferencji
HOTEL RZESZÓW
Al. J. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów