Konferencja SAP Business One Roadshow 2019 w Rzeszowie. 14 maja 2019
SAP Business One Roadshow
14 maja 2019, Rzeszów
Do konferencji pozostało:

Dziś w dobie cyfryzacji, innowacyjności i transformacji biznesowej niezwykle istotne jest korzystanie z nowoczesnych technologii co w znacznym stopniu przekłada się na sukces firm i podnosi ich prestiż na rynku.

Zapraszamy Państwa na majowe SAP Business One Roadshow w Rzeszowie, podczas którego  zaprezentujemy rozwiązanie SAP Business One - najlepsze rozwiązanie dla najlepszych. System kompletny, elastyczny, nowoczesny i sprawdzony.

W czasie spotkania zaprezentujemy w jaki sposób efektywnie zarządzać firmą, tak aby praca zespołowa była łatwa, prosta i przyjemna. Każde wdrożenie systemu często budzi obawy, a klienci zastanawiają się czy decydować się na nowe rozwiązanie. My mówimy tak, i zapraszamy na Roadshow w Rzeszowie. Odpowiemy na Wasze pytania, pokażemy jak przygotować się i implementować rozwiązanie SAP Business One w różnych obszarach działania. 

Jeśli chcą Państwo zwiększyć konkurencyjność swoich firm proponujemy podjąć odpowiednie kroki. Inspiracją będą nowinki technologiczne i rozwiązania, które firma Petrosoft.pl - lider wśród firm technologicznych w Polsce południowo - wschodniej zaprezentuje podczas ROADSHOW. Nasi prelegenci przedstawią i omówią poniższe tematy i obszary:

  • Zalety SAP HANA i odpowiedni dobór infrastruktury serwerowej
  • Systemy ERP dostępne w Polsce – wady i zalety
  • Rynek rozwiązań mobilnych dla systemów ERP
  • W jaki sposób rozpocząć transformację cyfrową ze starych rozwiązań do nowoczesnych środowisk wraz z migracją danych? Przykład konkretnego wdrożenia (Case Study) wraz z dyskusją.  
  • Jak zorganizować poprawną komunikację, procesy pracy zespołowej, przebiegi spraw, automatyzację procesów wraz z integracjami ze specjalistycznymi rozwiązaniami, aplikacjami mobilnymi i najnowocześniejszymi narzędziami IT.


Zaprezentujemy jak sprawnie przeprowadzić analizę działania firmy, przebudować infrastrukturę i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Proponujemy również krótkie analizy procesów w kontekście platformy SAP Business One.

Wskażemy najlepsze propozycje, które zostały przez nas wdrożone i powiemy w jaki sposób wpłynęły na poprawę działalności firm. Zaprezentujemy w jaki sposób wprowadzenie takiego systemu podnosi poziom zarządzania firmy przy niewielkich nakładach finansowych. Poznacie ludzi i firmy którym już udało się odnieść sukces.
Nastawiamy się na:

  • konstruktywne dyskusje
  • wymianę doświadczeń i wiedzy
  • analizę i rozmowy z naszymi wdrożeniowcami, doradcami
  • spotkanie z osobami, które korzystają z SAP Business One.

Już dziś serdecznie zapraszamy do Rzeszowa na nasz Roadshow. Damy Państwu bezpłatnie wiedzę, która pomoże Wam podjąć najlepsze decyzje, które zaprocentują szybciej niż może się wydawać.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Agenda Konferencji
  Nowoczesne rozwiązania dla firm z wykorzystaniem platformy SAP Business One
9:30 – 10:00 Rejestracja, kawa
10:00 – 10:10 Przywitanie Gości, przedstawienie agendy spotkania.
10:10 – 10:45 Transformacja biznesu.
SAP
10:45 – 11:15 SAP Business One / SAP HANA – z Lenovo łatwo, szybko i bezpiecznie.
Lenovo
11:15 – 11:30 Przerwa kawowa, networking, stoisko Petrosoft/SAP
11:30 – 12:15 SAP Business One jako elastyczna platforma do rozwoju biznesu. Kluczowe wyróżniki na tle obecnych systemów ERP.
Petrosoft
12:15 – 12:45 Rozwiązania mobilne w SAP Business One dla kluczowych procesów w firmie i wymagania jakie dziś stawia rynek rozwiązań IT.
Petrosoft
12:45 - 13:00 Przerwa kawowa, networking, stoisko Petrosoft/SAP
13:00 - 13:30 Case Study – jak sprawnie przeprowadzić migrację i konsolidację starych rozwiązań do jednego środowiska SAP Business One na przykładzie wdrożenia w firmie EGIS sp. z o.o.
Petrosoft & Klient Referencyjny
13:30 – 14:30 Lunch
14:30 – 15:15 Jak szybko i skutecznie poprawić komunikację w firmie dzięki platformie SAP Business One? Praca zespołowa, przebiegi spraw, automatyzacja procesów, integracje ze specjalistycznymi rozwiązaniami i aplikacje mobilne na przykładzie najnowocześniejszych narzędzi IT.
Petrosoft
15:15 – 15:30 Podsumowanie, konkurs i nagrody
15:30 – 16:30 Koktajl, networking, drinki, przekąski.
Partnerzy Konferencji
Partner Technologiczny
Logo Lenovo
Lenovo

Lenovo to warta 43 mld USD firma znajdująca się na liście Fortune 500 dostarczająca innowacyjne technologie zarówno dla konsumentów jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw klasy Enterprise. Innowacje zaszyte są głęboko w DNA Lenovo. Oznacza to ciągłe doskonalenie i optymalizowanie biznesu. Dotyczy to nie tylko naszych produktów i technologii, lecz także obecne jest we wszystkich działaniach – od strategii i jej realizacji, po nasz model biznesowy. W Lenovo zbudowaliśmy metodologię tzw. “trójkąt innowacji”, który bazuje na talentach specjalistów zlokalizowanych w trzech dużych centrach badawczych zlokalizowanych w Chinach, Japonii oraz USA.

Partner Merytoryczny
Logo Petrosoft
Petrosoft

Jesteśmy pasjonatami nowoczesnych systemów wspomagających i optymalizujących pracę w przedsiębiorstwach. Działamy na rynku IT od 2000 roku, jednak doświadczenie branżowe zdobywaliśmy już w latach dziewięćdziesiątych z powodzeniem implementując rozwiązania ułatwiające codzienną pracę w wielu firmach. Zauważając zalety, elastyczność i możliwości rozwoju platformy SAP Business One od 2016 roku jesteśmy partnerem SAP. Jako lider wdrożeń SAP Business One w regionie Polski południowo-wschodniej mamy na swoim koncie wiele sukcesów i pozytywnie zakończonych wdrożeń. W trakcie spotkania chcielibyśmy zaprezentować Państwu platformę SAP Business One na tle innych systemów ERP, rozwiązania mobilne dla SAP, a także korzyści i zalety właśnie tego rozwiązania.

Miejsce konferencji
HOTEL RZESZÓW
Al. J. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów