Konferencja SAP NOW - Inteligentna organizacja
SAP NOW - Inteligentna Organizacja
25 kwietnia 2018, Warszawa

Zastanawiasz się, jak sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, budować popyt i przyspieszyć proces sprzedaży? Szukasz nowych pomysłów i inspiracji?

 

25 kwietnia w Warszawie weź udział w "SAP NOW - Inteligentna Organizacja", jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, które łączy w sobie kompletne portfolio rozwiązań, technologii i innowacji SAP.

Tegoroczna edycja wyróżnia się nie tylko nową nazwą, ale również nowatorską formułą.

 

Dlaczego warto wziąć udział w SAP NOW?

  1. SAP NOW skupia się na innowacjach i cyfrowej transformacji.
  2. SAP NOW skierowany jest do decydentów odpowiedzialnych za linie biznesowe w różnych branżach.
  3. SAP NOW to ciekawe prelekcje uznanych autorytetów, debaty panelowe oraz szereg inspirujących show case’ów skupionych wokół najnowszych trendów gospodarki cyfrowej i innowacyjnego portfolio rozwiązań SAP.

 

Do zobaczenia na "SAP NOW - Inteligentna Organizacja"!

Gość specjalny
Gerd Leonhard - futurysta i mówca, autor, strateg, CEO The Futures Agency.
Gerd Leonhard
Futurysta i mówca, autor, strateg, CEO The Futures Agency

Gerd Leonhard jest wysoko oceniany jako influencer. Doradzał wielu liderom biznesu i urzędnikom państwowym na całym świecie. Jego lista klientów obejmuje ponad 300 organizacji. Gerd uważany jest za eksperta w szerokim zakresie tematów, w tym transformacji cyfrowej i wyzwań stawianych przed społeczeństwem, zrównoważonej ekologii biznesowej i kulturowej, mediów społecznościowych i komunikacji, treści mobilnych i innowacji, przywództwa i przedsiębiorczości, "twardych” trendów konsumenckich, przyszłości ludzkości - maszyn i sztucznej inteligencji, reklamy, marketingu i brandingu, a także zrównoważonego rozwoju i "zielonej przyszłości".

Gwiazda wieczoru
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow

Obdarzona niezwykłymi talentami wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Nowy, wyjątkowy głos na polskiej scenie. Doskonale łączy świetne teksty z muzyką, w której słychać fascynacje najlepszymi współczesnymi wykonawcami szeroko-pojętej alternatywy. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała utwór „Malinowy chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar - Opolską Karolinkę. Teledysk piosenki obejrzano prawie 3 mln razy, a sam utwór przez 11 tygodni z rzędu utrzymywał się na liście przebojów Trójki. Kolejny singiel Darii „Kundel bury” uzyskał ponad 3,2 mln wyświetleń na YouTube i utrzymał się aż 27 tygodni na liście Trójki. Oba single, podobnie jak wydany następnie album "A kysz!" zyskały status złotych płyt.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych inspirujących show case’ów skupionych wokół najnowszych trendów gospodarki cyfrowej i innowacyjnego portfolio rozwiązań SAP: Blockchain demo, Digital Boardroom, eBike demo, GDPR bez tajemnic, Infinite Cart i SAP Hybris Retail Execution.

Inspirujące showcase'y
Współorganizatorzy
Partnerzy Premium SAP NOW
Partner Technologiczny SAP NOW
Złoci Partnerzy SAP NOW
Brązowy Partner SAP NOW
Główny Patronat Medialny SAP NOW
Patroni Medialni SAP NOW
Miejsce konferencji
Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre
ul. Grzybowska 63
00-844 Warszawa
strona www