SAP
SAP Intelligent Enterprise Day
Tallinn, 22.oktoober 2019

Bring the Intelligent Enterprise to Life

Vabane digitaalsest ummikseisust

 

Õpi, kuidas oma ettevõte ümber kujundada ja digitaalses maailmas konkurentsis püsida. Ühine meiega ja osale SAP Intelligent Enterprise Day 2019 sündmusel.

 

Uuenduslik tehnoloogia ei pälvi edu olles isolatsioonis. Õnnestumiseks on vaja hoopis terviklikku ja integreeritud lähenemist ning uusi mõtlemis- ja tööviise.

 

Intelligentne ettevõte on midagi enamat kui lihtsalt automatiseeritud äriprotsessid. See on strateegia, mis võimaldab sul muuta ettevõtte erinevad andmed kiiresti vajalikuks ülevaateks –protsesside automatiseerimine, innovatsioon ja optimaalsed kogemused. Et olla teistest ees, peavad ettevõtted kliendi-, toote-, töötaja -ja brändikogemust pidevalt parandama.

SAP Intelligent Enterprise Day pakub äri-,  valdkonna- ja IT-juhtidele võimaluse välja selgitada, kuidas SAP ja tema partnerid saavad aidata neil ehitada kogemusmajanduse nutikat ettevõtet ja avada uued kasvuvõimalused.

 

Vaid üks kord aastas on sul võimalus kuulata SAP-valdkonna eksperte, tutvuda teiste edukate liidritega ja kuulata spetsiaalselt sulle loodud ettekandeid, mis aitab sind nutika ja suurepäraselt toimiva ettevõtte saavutamisel ning paneb maailma paremini toimima.

Mis on Intelligentne Ettevõte?

Intelligentne Ettevõte on strateegia, mis võimaldab kiiresti erinevad andmed muuta vajalikuks ülevaateks - erinevate protsesside automatiseerimine, innovatsioon ja optimaalsed kogemused.

Vaata lühikest videot

Kes peaks osalema?

Äritegevuse otsustajad, IT- ja ärijuhid, turundusjuhid, müügijuhid, personalitöötajad, finantsjuhid, infohaldurid.


Miks osaleda?

Maailmas, kus kõige enam loeb kogemus, on ettevõtete jaoks ainus tee eduni siduda intelligentsuse abil kogu ettevõtte osad ühtseks tervikuks. See on kogemusmajanduse lubadus ja SAP annab ettevõtetele praktilise raja selle eesmärgi saavutamiseks.

 

SAP soovib äri-ja IT-juhtidele näidata, kuidas nad saavad oma intelligentset ettevõtet oluliste tulemuste saavutamiseks ümber kujundada.

 

Vaata ja kuula reaalseid näiteid intelligentseks ettevõtteks muutumise kohta äriliidritelt, innovaatoritelt ja uuendajatelt ning suhtle oma valdkonna kolleegidega.

 

Tutvu kõige uuemate SAP-i toetavate tehnoloogiate ja teenustega SAP-i partneritelt ja lahenduste pakkujatelt.

Programm
Täpsemat programmi tutvustame suve lõpus
Esinejad
Eero Koskinen
Enterprise Architect
SAP
Timo Elliott
VP, Global Innovation Evangelist for SAP
Pekka Makkonen
HR Director, Nordic & Baltics
SAP
Tiit Parts
Country Manager
SAP Estonia
Sündmusel osalemine on tasuta, kuid osavõtjate arv on piiratud, seega registreeru nüüd!
Klientide kogemused: Nende teekond Intelligentse Ettevõtteni
22.oktoober 2019
Kultuurikatel
Põhja puiestee 27a,
10145 Tallinn
Kohtumiseni SAP Intelligent Enterprise Day 2019 sündmusel!