SAP
SAP Intelligent Enterprise Day
Vilnius, 17.10.2019

Bring the Intelligent Enterprise to Life

Išsivaduokite iš skaitmeninės aklavietės

 

Atraskite tinkamiausią būdą kaip transformuoti Jūsų įmonę ir konkuruoti skaitmeninėje ekonomikoje. Prisijunkite prie Baltijos šalyse vykstančio „SAP Intelligent Enterprise Day 2019“ renginio.

 

Inovatyvios technologijos nebus veiksmingos pačios savaime. Joms reikia visapusiško ir integruoto požiūrio bei naujų mąstymo ir darbo būdų.

 

Išmanusis verslas yra kur kas daugiau nei  vien tik automatizuoti verslo procesai. Tai strategija, leidžianti greitai paversti turimus duomenis į įžvalgas ir taip skatinti procesų automatizavimą, naujoves ir optimalias patirtis. Norėdamos išlikti tarp pirmaujančiųjų, organizacijos privalo nuolatos gerinti klientų, darbuotojų, gaminių ir prekės ženklo patirtis.

Renginys „SAP Intelligent Enterprise Day“ įmonių ir IT vadovams siūlo galimybę sužinoti, kaip SAP ir jo partneriai gali padėti sukurti išmanųjį verslą patirčių ekonomikoje ir atrasti naujus verslo augimo šaltinius.

 

Tai yra kartą per metus pasitaikanti galimybė pasiklausyti SAP industrijos ekspertų, pabendrauti su sėkmingais vadovais ir išgirsti specialiai šiai auditorijai atrinktą informaciją, kuri padės sukurti pažangų, sėkmingą verslą.

What is an Intelligent Enterprise?

The Intelligent Enterprise is a strategy that allows you to rapidly transform data into insight – feeding process automation, innovation, and optimal experiences.

Watch this short video
Kas turėtų dalyvauti?

Verslo sprendimų priėmėjai, IT ir verslo vadovai, įskaitant vyriausiuosius rinkodaros vadovus, vyriausiuosius pardavimų vadovus, žmogiškųjų išteklių vadovus, vyriausiuosius finansininkus, vyriausiuosius informacijos specialistus.

Kodėl verta dalyvauti?

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje, kuriame klientų ir darbuotojų patirtys tampa lemiamu veiksniu, vienintelis būdas, galintis padėti bendrovėms nugalėti, yra išmaniųjų technologijų nukreipimas ten, kur svarbiausia – visuose įmonės lygmenyse. Taip teigia patirčių ekonomika, o SAP suteiks įmonėms praktinių žinių ir padės pasiekti šį tikslą.

 

SAP nori parodyti įmonių ir IT vadovams, kaip jie galėtų sukurti iš tiesų išmanųjį verslą ir pasiekti reikšmingus rezultatus.

 

Pamatykite ir išgirskite autentiškas įmonių vadovų istorijas apie išmanaus verslo kūrimą, susitikite su inovatoriais ir verslo taisykles keičiančiais lyderiais, pabendraukite su kolegomis.

 

Susipažinkite su naujausiomis SAP technologijomis ir SAP partnerių bei sprendimų teikėjų teikiamomis paslaugomis.

Sužinokite daugiau apie šių metų temas.
Pranešėjai
Timo Kiuru
Global creative director,
author
Aleksandrs Popovs
Business Architect
SAP
Kari Siren
Business Architect
SAP
Timo Elliott
VP, Global Innovation Evangelist for SAP
Eero Koskinen
Enterprise Architect
SAP
Pekka Makkonen
HR Director, Nordic & Baltics
SAP
Peter Berg
CFO
SAP Sweden
Hanne Schultz Andersen
Senior Solution Advisor
SAP Nordic
Iver van de Zand
VP Product Strategy – Augmented BI
SAP
Anneli Pille
Change Management
Proekspert AS
Peter Bryngelsson
PLM process owner
Sandvik Coromant
Susanne Wretlind
PLM process manager Engineering Change
Sandvik Coromant
Vadim Pavluk
SAP PLM Consulting Manager
LeverX
Kestutis Kasakaitis
Country Sales Manager
SAP Lithuania
Timo Elliott, VP, Global Innovation Evangelist for SAP

Experience management powered by the intelligent enterprise

In order to differentiate in the modern world, organizations need to be able to optimize every experience that matters. Organizations around the world are becoming intelligent enterprises using the latest technologies and the number one asset of the future: data. Find out how you can optimize customer journeys, do more with less, increase workforce engagement, AND help make the world a better place!

Watch this short video
Šis renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius jame ribotas, tad registruokitės jau dabar!
Customers stories: The journey to the Intelligent Enterprise
2019 m. spalio 17 d.
Radisson Blu Lietuva
Konstitucijos pr. 20
LT - 09308 Vilnius
Lauksime jūsų SAP Intelligent Enterprise Day 2019.