Ďakujeme!
SAP Innovation Day
7. november 2018, DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava


   

Keďže tempo digitalizácie sa zrýchľuje, podniky by mali využívať silu technológií na to, aby ich podnikanie bolo inteligentnejšie. Pochopenie potenciálu dát, automatizácie a autonómie, otvorenosti, pokročilého spôsobu interakcií človek - stroj a významu platforiem pre vašu organizáciu sú pre úspech v digitálnom veku nevyhnutné. Práve preto je teraz skvelé obdobie na to, aby sme definovali, akým inteligentným podnikom sa môže vaša spoločnosť stať a ako môžete poskytnúť lepšie možnosti vašim zamestnancom, zákazníkom a partnerom.

 

Víziou spoločnosti SAP je umožniť inteligentné fungovanie podnikov založené na zautomatizovaní manuálnych či rutinných úloh pomocou strojovej inteligencie, čím sa odbremenia zamestnanci a budú sa tak môcť viac orientovať na zákazníka.


Spoločnosť SAP dlhodobo dosahuje dobré výsledky v oblasti inovácií v podnikaní a pre podnikanie: zavedením softvéru R/2, ktorý predstavoval integrované plánovanie podnikových zdrojov (ERP), v podstate definovala podnikové IT. Riešenie R/3 potom predstavilo architektúru klient-server a novú úroveň štandardizácie. SAP S/4 HANA je riešenie ERP pre digitálny vek, pretože firmám umožňuje riadiť hlavné podnikové procesy v reálnom čase. Teraz chceme ísť ďalej, chceme určiť kurz pre to, ako softvér budúcnosti zmení firmy všetkých veľkostí a odvetví na inteligentné podniky.

 

Aby sa inteligentný podnik stal realitou, spoločnosti potrebujú pochopiť jeho vplyv na podnikanie. Na konferencii SAP Innovation Day sme sa venovali 3 hlavným oblastiam, ktoré vám na ceste k inteligentnému podniku môžu pomôcť:

  • Digitálna platforma - zhromažďovanie a prepájanie dát, integrácia a rozšírenie procesov SAP aplikácií.
  • Intelligent Suite -  automatizácia každodenných podnikových procesov prostredníctvom aplikácií s integrovanou inteligenciou.
  • Inteligentné technológie – internet vecí, strojové učenie, umelá inteligencia a analytika umožňujú využiť dáta na detekciu vzorcov, predikciu výsledkov a navrhnutie správnych opatrení.
Prezentácie
Názov prezentácie, prezentujúci

Data Innovation with SAP Data Hub: Connect, Govern, and Manage Data Across the Entire Landscape

Everybody talks about Data Innovation. However bringing data innovation projects into production at scale successfully remains a challenge. In this presentation you will see all the steps and requirements necessary to run a data innovation project from start to finish.

Karsten Haldenwang, CoE MEE, SAP

Pripravte váš podnik na budúcnosť s flexibilnou cloudovou stratégiou

Úspešné organizácie hľadajú možnosti diferenciácie a získania konkurenčnej výhody. SAP S/4HANA s inteligentnými rozšíreniami na SAP Cloud Platform je pre nich ideálnym nástrojom. V prezentácii si môžete pozrieť, čo vám  flexibilná cloudová platforma a aplikácie ponúkajú a aké okamžité benefity prináša ich nasadenie.

Michal Marko, SAP

Inteligentný podnik poháňaný technológiami SAP Leonardo

Peter Mravčák

Innovation without restrictions - SAP HANA Platform advanced engines

Find out how to utilize powerful potential and capabilities of SAP HANA, read the overview on special HANA engines as predictive capabilities, text analytics and spatial engine.

Ingo Peter, CoE MEE, SAP

SAP Analytics Cloud

Peter Mravčák

SAP S/4HANA základ inteligentného podniku vo verzii 1809

Prezentácia venovaná SAP S/4HANA vo verzii 1809 ako základnému stavebnému prvku inteligentného podniku. Prečítate si, kam sa digitálne ERP za 4 roky od svojho uvedenia posunulo technologicky aj funkčne a aké možnosti dnes ponúka.

Ján Chovanec, SAP

SAP HANA Enterprise Cloud - Vaša cesta k inteligentnému podniku

Uvidíte budúcnosť vášho ERP. Budúcnosť, v ktorej už nemusíte infraštruktúru a systém vlastniť a ani sa oň starať, pritom ich budete mať stále aktuálne a dáta maximálne bezpečné. Prostredie a systém, ktoré sa mení a rastie s tým, ako sa vyvíja vaša firma.

Jozef Šuran a Peter Pecho, SAP

SAP C/4HANA

Predstavenie SAP C/4HANA Customer Management ako pokračovateľa SAP CRM v prostredí SAP S/4HANA.

Ivan Schun, SAP

IT application landscape optimization  - Migration of SAP and non-SAP applications to SAP HANA

Explore how to simplify and optimize your IT application landscape with one unified SAP HANA Platform. You will read about the classical path to SAP HANA Netweaver applications like ERP and BW and about the insights to the highly interesting task why and how to migrate historically grown non-SAP applications to SAP HANA.

Ingo Peter, CoE MEE, SAP

Programom vás sprevádzala Andrea Pálfy Belányiová

 


Miesto konania
 
DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava
Trnavská cesta 27/A,
831 04 Bratislava
Vitajte v našom svete!
Partner

SAP je odhodlaný pomôcť každému zákazníkovi stať sa inteligentným a najlepšie riadeným podnikom a tým pomôcť svetu fungovať lepšie.

Získajte ultimátnu konkurenčnú výhodu s inteligentným cloudovým ERP novej generácie - SAP S / 4HANA Cloud.

Budujte silnejšie vzťahy so svojimi zákazníkmi a udržiavajte si ich dôveru s pomocou SAP C/4HANA.

Zostaňte s nami v kontakte!

Dovoľte nám aktívne vás informovať o najnovších prieskumoch, relevantných podujatiach, dôležitých novinkách a ďalších zaujímavostiach zo sveta SAP – aj keď sa na nás neobrátite s konkrétnou požiadavkou.