SAP Business One Forum
SAP Business One Forum
24. máj 2018, x-bionic® sphere, Šamorín

 

 

SAP Business One- riešenie pre váš malý a stredne veľký podnik
 
Riešenie SAP Business One, vytvorené pre malé a stredne veľké rastúce podniky, vám pomôže spájať, štandardizovať a zjednodušovať procesy vo všetkých podnikových funkciách. Zároveň zabezpečí, aby mal každý pracovník ten istý dôveryhodný zdroj informácií, ktorý mu umožní robiť lepšie rozhodnutia.
SAP Business One je jednoduché cenovo dostupné riešenie pre riadenie malého alebo stredne veľkého podniku –vrátane financií, predaja, vzťahov so zákazníkmi a obchodných operácií. Na svete je viac ako 55 000 spoločností, ktoré sa pri riadení svojho podnikania spoliehajú na SAP Business One. Rozsiahle funkcie, osvedčené postupy a procesy v SAP Business One sú prispôsobené rôznym odvetviam. Aj keď bude váš podnik rásť, systém SAP Business One môžete jednoducho rozšíriť tak, aby spĺňal vaše špecifické potreby. Viac o funkcionalite riešenia sme vám predstavili na podujatí SAP Business One Forum.  
Podujatie SAP Business One Forum sa uskutočnilo v rámci konferencie SAP Forum Slovensko 2018. Registrácia na podujatie bola bezplatná pre zákazníkov a potenciálnych zákazníkov SAP. Pre viac informácií navštívte hlavnú stránku konferencie SAP Forum Slovensko.
 
Program
Viac
Hore
Miesto konania
 

x-bionic® sphere

Dubová ulica 33,
931 01 Šamorín
48.015969, 17.302844