SAP

SAP Forum İstanbul

Digital Business

İstanbul Kongre Merkezi

12 Ekim 2017, Perşembe
Etkinlik Hakkında

Bu sene 22.si düzenlenecek olan SAP Forum 12 Ekim 2017, Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde ‘’Digital Business’’ temasıyla iş dünyasını bir araya getiriyor. Dijital ekonomide işinizi geliştirebileceğiniz ve paydaşlarınızla fikir alışverişi yapabileceğiniz bu platformda şimdiden yerinizi alın!

SAP’nin inovasyon platformu Leonardo, Endüstri 4.0 dönüşümü, Akıllı Şehirler, Ticaret Ağları, Dijital Yönetim Kurulu gibi bir çok konuda Dünyadan ve Türkiye’den müşteri dönüşüm hikayelerinin yer aldığı özel oturumlar ve yeni demolar ile SAP Forum, paylaşım ekonomisinde işini nasıl büyütebileceği hakkındaki sorulara cevap arayan tüm firmalar için buluşma ortamı sağlıyor.

Bu yıl, işletmenizi “Digital Business”a çevirmek için formülümüz:

  • Tüm kanallarda tutarlı bir müşteri deneyimi sunmak,
  • Harcama kategorilerinde tedarikçi işbirliğini güçlendirmek,
  • İş hatlarında ana iş süreçlerini geliştirmek,
  • İş gücünüzün bağlılığını arttırmak ve
  • Gerçek zamanlı öngörüler için Dijital İkiz ve Nesnelerin İnternetini kullanmak.

Farklı sektörlerden 5000’in üzerinde profesyonelin katılımı ile gerçekleşmesi beklenen SAP Forum İstanbul etkinliğini takviminize eklemeyi unutmayın!

Cüneyt Başaran - Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni

Bursa’da doğdum. Orta öğretim ve liseyi Bursa’da, üniversiteyi ise İstanbul’da okudum. Üniversite son sınıfta hazine bankacılığı ile iş hayatına atıldım. Bir süre İstanbul’da çalıştıktan sonra Londra’ya gittim. 12 senelik yatırım bankacılığı tecrübesinden sonra İstanbul dönüşü, ekonomi medyası ile tanışarak yazıp çizmeye başladım. Daha fazla ayrıntı isteyenler aşağıdaki detayları okuyabilir.

•  Şimdilerde – “Nasıl oldu anlamadım ama ekonomi medyasının içinde buldum kendimi“

BloombergHT TV Genel Yayın Yönetmeni

BusinessHT.com ve BloombergHT.com siteleri Genel Yayın Yönetmeni

HaberTürk Gazetesi Ekonomi Yazarı

•  Bir zamanlar – “Finans İşcisi olarak uzun süre çalıştım“

Yatırım Bankaları – Türkiye Masası Şefliği / Trader

Standard Bank Londra

CommerzBank Londra

Merdian Securities Londra

BNP İstanbul

•  Okullu – “İyi bir öğrenci değildim!”

Yeditepe Üniversitesi MBA 2002

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 1998

Bursa

Kaan Sekban - Komedyen

1983 doğumlu Kaan Sekban, 1994-1997 yıllları arasında profesyonel çocuk tiyatrosu oyunculuğu yaptıktan sonra liseyi Arnavutköy Korkmaz Yiğit Lisesi’nde okumuş, üniversitede ise  puanının yettiği yere giderek Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Son sınıfta girdiği Garanti Bankası çağrı merkezinde yedi ay çalıştıktan sonra Fulya Şubesinde kobi bankacılığı müşteri temsilciliği yapmış, 2008 yılında ise Kobi Pazarlama departmanında stratejik planlama yetkilisi olarak görev almıştır. 2010 yılından itibaren Satış Koordinasyon Yönetmenliği görevine getirilen Sekban 2015 yılına kadar görevini sürdürmüş, 500’e yakın şube ziyareti yapmış, pek çok coğrafi bölgeden sorumlu olarak çalışmıştır. 2012 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında pek çok oyunculuk ve kişisel gelişim eğitimine katılmıştır. İstanbul Film Akademi, Craft Atölye, ActedCity Oyunculuk Stüdyosu, Los Angeles NY Film Akademi ve Amerikan Drama Sanatları Akademisi New York gibi kurumlarda kamera önü oyunculuk, müzikal oyunculuğu gibi alanlarda workshoplarda bulunmuştur. Son katıldığı müzikal eğitiminden sonra Garanti Bankası’ndaki on yıllık görevinden istifa ederek Erler Filmin sahneleyeceği İstanbulname müzikalinin seçmelerinde 200 kadar oyuncu arasından seçilerek Ocak ayında Maslak Tim Center’da sahnelenen ve Nükhet Duru, Pelin Akil, Caner Cindoruk, Melda Gür, Cezmi Baskın gibi isimlerin yer aldığı aynı adlı müzikalde rol almıştır.

2016 Mart ayında mutlu çalışmanın ve mutluluğa terfi etmenin yollarını herkesle paylaşmak üzere Happy Office Workshop platformunu kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana çalışma hayatının kurumsal ve bireysel aktörlerine farkındalık konusunda danışmanlık veren Kaan Sekban, oyunculuk faaliyetlerine de yazın yeni projelerle devam edecektir.

Tweet Atın!
#SAPTurkiye