SAP
SAP Perakende Forum
Yaşayan Perakendecilik

09 Mayıs 2017, Salı

The Grand Tarabya Hotel
Etkinlik Hakkında
Perakendecilik, yaşayan bir organizma gibi devinimini sürdürüyor. SAP en yenilikçi servis ve çözümlerini perakende sektörüne sunmaya devam ediyor. 

Dünyanın en iyi perakendecilerinin stratejik iş ortağı SAP, 09 Mayıs 2017 tarihinde sektörün nabzını tutacak ve iş dünyasını bir araya getirecek “SAP Perakende Forum”da geleceği bugüne yakınlaştıracak çözümlerle yepyeni bir platform sunuyor.


     Dönüşümün yeni dinamikleri, değişenler ve yakın geleceğimiz
     Müşterilerinizi anlayacak ve değerini arttıracak çözümler
     Kurumunuza yeni kabiliyetler kazandıracak yetkinlikler
     Dönüşüm yarışındaki başarı hikayeleri ve en iyi uygulama örnekleri
Açılış Oturumu

SAP Digital Boardroom
Yönetim kurulu odalarını dijitalleştiren analitik çözümümüz SAP Digital Boardroom'un son versiyonunu deneyimleyebileceğiniz demomuzu fuaye alanında ziyaret edebilirsiniz.
 
Perakende sektöründen 600’ün üzerinde profesyonelin katılımı ile gerçekleşecek SAP Perakende Forum etkinliğini ajandanıza ekleyin, yaşayan perakendeciliğin rotasını beraber çizelim.

Ayhan Sicimoğlu

Sanatçı Ayhan Sicimoğlu, gezi ve kültür programları ile tanınmaktadır. Müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı Sicimoğlu; Talas ve Tarsus Amerikan kolejlerinden mezun olmuş, Hacettepe'de Üniversite eğitiminin ardından İngiltere’de Bournemouth and Poole College of Art'da fotoğraf ve film bölümlerini tamamlamış, müzisyen olarak beş yıl Roma’da yaşamış, ardından New York’a yerleşmiştir.

 

Son dönemlerde TV’de "Ayhan Sicimoğlu ile Renkler" adlı gezi ve kültür programını, Digitürk'te "Gastronomi Maceraları" ve İZTV'de "Limonata" programlarını hazırlayıp sunmaktadır. Joy FM’de "Latin Lover" radyo programını yürütmekte ve kurucusu olduğu "Latin All Stars" grubu ile performanslar sergilemeye devam etmektedir.

 

Tweet Atın
#SAPTurkiye Tweet Atın